-22%

Тренерки - код 345 - 1 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
4609
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2548 - 5
  Топ - код 2548 - 5
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Топ - код 11716 - бела
  Топ - код 11716 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 0710 - 2
  Фустан - код 0710 - 2
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Дамски гащеризон по тялото в сиво - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код B107 - небесно сина
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Атрактивни къси панталони в масленозелено - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски топ потник рипс в светлосиньо с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958 - светло сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамски клин в бяло - код 21655
  Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.652,71