Тренерки - код 345 - 1 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
355-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивни къси панталони в черно - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортно - елегантен панталон в цвят пудра - код 8585
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код B521 - виолетова
  Код B521 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Екстравагантен червен топ с връзки - код 2603
  Топ - код 2603 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Јакна - код 2610 - 2 - црна
  Јакна - код 2610 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 6. Топ - код 2328 - 1 - црна
  Топ - код 2328 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Дамски топ с ефектно деколте в розово - код 1259
  Топ - код 1259 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в бяло - код 2576
  Топ - код 2576 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Код P252
  Код P252
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71