-22%

Тренерки - код 345 3 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
4611
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дънкова пола с атрактивен десен в синьо - код 4005
  Сукња - код 4005 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска тениска в светлосиньо с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Топ - код 11821 - црна
  Топ - код 11821 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Топ - код 8843 - црна
  Топ - код 8843 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Секси дамско боди в цвят шампанско с цип - код 11595
  Боди - код 11595
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Код B160 - борда
  Код B160 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 2534 - 1 - шарено
  Фустан - код 2534 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Елегантен дамски топ в черно - код 6874
  Топ - код 6874 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамски клин лачен в цвят горчица - код 2164
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.565,71