Тренерки - код 388 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
349-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Изчистен дамски топ от рипс в червено - код 2987
  Топ - код 2987 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Блуза - код 1471 - 7 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комплет - код 8067 - 2
  Комплет - код 8067 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Спортски комплет - код 3066
  Спортски комплет - код 3066
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Тъмно синя тениска с принт - код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Код B304 - црна
  Код B304 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Тренерки - код 11546 - кафеава
  Тренерки - код 11546 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Фармерки - код 3408 - 3 - црна
  Фармерки - код 3408 - 3 - црна
  Најниско MKD 898,71
 10. Фустан - код 2593
  Фустан - код 2593
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71