-50%

Тренерки - код 4 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
8195
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8782 - црна
  Блуза - код 8782 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Дамски клин в неоново зелено - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 4. Дамско боди с къдрички в цвят капучино - код 3670
  Боди - код 3670 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 2449 - 2 - бело
  Маица - код 2449 - 2 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 6737 - бело
  Фустан - код 6737 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 10088
  Фустан - код 10088
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 1236 - виолетова
  Тренерки - код 1236 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамска тениска в масленозелено - код 0163
  Маица - код 0163 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71