-55%

Тренерки - код 426 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38579
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантен панталон в цвят праскова - код 2985
  Панталони - код 2985 - праска
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Къс топ с връзки в червено - код 1284
  Топ - код 1284 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 4483 - зелена
  Фустан - код 4483 - зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 11808 - розова
  Фустан - код 11808 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Къс секси топ с верижка в черно - код 11731
  Топ - код 11731 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код B426 - црна
  Код B426 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71