-50%

Тренерки - код 490 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40919
-50%
Special Price MKD 841,00 Регуларна цена MKD 1.711,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 70 % Вискоза - 20 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 45288 - сиво
  Комплет - код 45288 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Атрактивен дамски топ на воали в цвят пудра - код 3130
  Топ - код 3130 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Кратки панталони - код 4316 - 1
  Кратки панталони - код 4316 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комбинезон - код 2606 - 2 - небесно сина
  Комбинезон - код 2606 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.855,71 Регуларна цена MKD 2.725,71
 5. Дамски топ в бежово с анимация - код 2328
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамски топ с дантела в бяло - код 2965
  Топ - код 2965 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Екстравагантна дамска туника с принт овърсайз - код 1852 - 3
  Туника - код 1852 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 4534 - пудра
  Фустан - код 4534 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2949 - виолетова
  Фустан - код 2949 - виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Елегантен дамски топ в светлосиньо - код 3020
  Топ - код 3020
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71