-60%

Тренерки - код 494 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41163
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Тениска с паднало рамо - код 624 - бяло
  Маица - код 624 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамска тениска с ефектен гръб в бежово - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Комплет - код 2406
  Комплет - код 2406
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Къс дамски топ в бяло - код 2967
  Топ - код 2967 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Топ - код 5958 - бело
  Топ - код 5958 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фармерки - код 3622 - 1 - светло сива
  Фармерки - код 3622 - 1 - светло сива
  Најниско MKD 579,71
 9. Код 20101 - темно кафеава
  Код 20101 - темно кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Панталони - код 1991 - 3 - црвена
  Панталони - код 1991 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71