-50%

Тренерки - код 5 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
8704
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантен дамски топ с къдрични и остро деколте в светлосиньо - код 2989
  Топ - код 2989
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска туника с дълъг ръкав в черно и бяло - код 0798 - 1
  Туника - код 0798 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Блуза - код 0178 - окер
  Блуза - код 0178 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4457
  Маица - код 4457 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Јакна - код 0616 - црна
  Јакна - код 0616 - црна
  Најниско MKD 3.450,71 Регуларна цена MKD 5.190,71
 6. Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 2180 - 1
  Блуза - код 2180 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 4361
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамски топ в цвят праскова с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 2 - праска
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Комплет - код 1408 - 1 - црна
  Комплет - код 1408 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71