-20%

Тренерки - код 505 - 1 - темно сива - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3907
-20%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сива

Материјал: Памук - 85 % Полиестер - 15 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 1236 - сиво
  Тренерки - код 1236 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 3106 - 8
  Тренерки - код 3106 - 8
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 4. Тренерки - код 6175 - сиво
  Тренерки - код 6175 - сиво
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 5. Тренерки - код 8961 - сиво
  Тренерки - код 8961 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Код B306 - 3 - шарена
  Код B306 - 3 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Маица - код 5659 - бело
  Маица - код 5659 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 4322 - бело
  Маица - код 4322 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 8861 - 9 - кафеава
  Блуза - код 8861 - 9 - кафеава
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кокетна разкроена пола в кафяво - код 6767
  Сукња - код 6767 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Елек - код 1618 - 2
  Елек - код 1618 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 7790 - 1 - бело
  Комплет - код 7790 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 4223 - бело
  Блуза - код 4223 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71