-20%

Тренерки - код 505 - 3 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3899
-20%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 8081 - борда
  Тренерки - код 8081 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Код Р48 - црна
  Код Р48 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Фустан - код 185 - борда
  Фустан - код 185 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6585 - сиво
  Фустан - код 6585 - сиво
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Код B145 - црна
  Код B145 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Сако - код 118 - небесно сина
  Сако - код 118 - небесно сина
  Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
 7. Фармерки - код 8254 - борда
  Фармерки - код 8254 - борда
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Фустан - код 2457 - циклама
  Фустан - код 2457 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 7161 - сина
  Фустан - код 7161 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Код B107 - розова
  Код B107 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71