-20%

Тренерки - код 505 - 4 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3897
-20%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 4006 - бело
  Тренерки - код 4006 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 5292 - бело
  Тренерки - код 5292 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Тренерки - код 5211 - бело
  Тренерки - код 5211 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Тренерки - код 5358 - бело
  Тренерки - код 5358 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Код B69 - црвена
  Код B69 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 625 - ментол
  Фустан - код 625 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код B13
  Код B13
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 0931
  Комплет - код 0931
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 5. Код B292 - црна
  Код B292 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Фустан - код 6412 - бело
  Фустан - код 6412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код 6922
  Код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 1454 - црна
  Блуза - код 1454 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Кошула - код 1417 - 4 - праска
  Кошула - код 1417 - 4 - праска
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код Р115 - графитна
  Код Р115 - графитна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71