-30%

Тренерки - код 568 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
396
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 11636 - црна
  Тренерки - код 11636 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Маица - код 3350 - розова
  Маица - код 3350 - розова
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 659 - темно сина
  Фустан - код 659 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 5126 - бело
  Маица - код 5126 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 5932 - борда
  Блуза - код 5932 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0987 - пудра
  Фустан - код 0987 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 11926 - црна
  Фустан - код 11926 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Топ - код 11723 - бело
  Топ - код 11723 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Кратки панталони - код 2236 - 6
  Кратки панталони - код 2236 - 6
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код B531 - шарена
  Код B531 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71