Тренерки - код 568 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
397-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B275 - црна
  Код B275 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Код P91 - бело
  Код P91 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код R1077
  Код R1077
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Изчистен дамски топ от рипс в светлосиньо - код 2987
  Топ - код 2987
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Ефектна дамска тениска в цвят корал - код 11669
  Маица - код 11669 - корали
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 3250 - виолетова
  Блуза - код 3250 - виолетова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Блуза - код 4450 - 4
  Блуза - код 4450 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 1241 - црна
  Фустан - код 1241 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 9989 - бело
  Блуза - код 9989 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71