Тренерки - код 591 - 1 - праска

Нема на залиха
SKU
38636-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Праска

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9098 - розова
  Фустан - код 9098 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Комбинезон - код 152 - окер
  Комбинезон - код 152 - окер
  Special Price ден 986,00 Регуларна цена ден 1.711,00
 3. Маица - код 5359 - светло сина
  Маица - код 5359 - светло сина
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 4. Сако - код 834 - зелена
  Сако - код 834 - зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Фустан - код 2457 - црна
  Фустан - код 2457 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комбинезон - код 6644 - небесно сина
  Комбинезон - код 6644 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Код 5505 - жолта
  Код 5505 - жолта
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Кошула - код 861 - 2 - шарено
  Кошула - код 861 - 2 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 5618 - темно сина
  Блуза - код 5618 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Кошула - код 924 - кафеава
  Кошула - код 924 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71