Тренерки - код 591 - 2 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38632-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8841 - небесно сина
  Фустан - код 8841 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 10033 - сина
  Фустан - код 10033 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Тренерки - код 1236 - црвена
  Тренерки - код 1236 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комбинезон - код 8836 - зелена
  Комбинезон - код 8836 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2034 - кремова
  Фустан - код 2034 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комбинезон - код 2291 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 2291 - 1 - шарена
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Панталони - код 11803
  Панталони - код 11803
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамски сет от две части топ и дълга пола с тигров десен - код 8587
  Комплет - код 8587 - 1
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71