-30%

Тренерки - код 595 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41216
-30%
Special Price MKD 1.305,00 Регуларна цена MKD 1.885,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 0018 - кафеава
  Јакна - код 0018 - кафеава
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 2. Блуза - код 11549 - бело
  Блуза - код 11549 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фустан - код 3320 - виолетова
  Фустан - код 3320 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Блуза - код 11515 - путер зелена
  Блуза - код 11515 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 6. Фустан - код 4752 - 1 - праска
  Фустан - код 4752 - 1 - праска
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Код CK3316 - црна
  Код CK3316 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Секси втален гащеризон в бяло - код 2403
  Комбинезон - код 2403 - 2 - бело
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Боди - код 3322 - 1 - бело
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 6366 - 6 - шарена
  Блуза - код 6366 - 6 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71