-35%

Тренерки - код 652 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38844
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 2625 - розова
  Тренерки - код 2625 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Тренерки - код 6175 - розова
  Тренерки - код 6175 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
Слични производи
 1. Маичка - код 11541
  Маичка - код 11541
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Панталони - код 2252 - бело
  Панталони - код 2252 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Код Р68 - зелена
  Код Р68 - зелена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Код B315
  Код B315
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Свободна дамска туника в бяло на звезди - код 8681
  Туника - код 8681 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код B301 - црна
  Код B301 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Фустан - код 4442 - кафеава
  Фустан - код 4442 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Хеланки - код 6320 - 1 - шарена
  Хеланки - код 6320 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код P98 - виолетова
  Код P98 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71