Тренерки - код 652 - 2 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38860-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1546
  Фустан - код 1546
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамско яке в цвят бордо макси кройка с цип - код 0266
  Јакна - код 0266 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в масленозелено - код 2989
  Топ - код 2989 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Спортски комплет - код 13144 - 1 - кафеава
  Спортски комплет - код 13144 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Хеланки - код 6320 - 1 - шарена
  Хеланки - код 6320 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Маица - код 5754 - бело
  Маица - код 5754 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Блуза - код 2065 - капучино
  Блуза - код 2065 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Свободна дамска туника в светлосиньо - код 0411
  Туника - код 0411
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 10. Фустан - код 2231 - црна
  Фустан - код 2231 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71