Тренерки - код 652 - 3 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38875-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 3221 - розова
  Спортски комплет - код 3221 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 5659 - бело
  Маица - код 5659 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Код B53 - 1 - бело
  Код B53 - 1 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Тениска с ефектно деколте и надпис в бяло - 4257
  Маица - код 4257 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 068 - небесно сина
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Фустан - код 2286
  Фустан - код 2286
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Свободна дамска риза в меднокафяво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 1
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 9. Фустан - код 1188 - зелена
  Фустан - код 1188 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Фустан - код 238 - црна
  Фустан - код 238 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71