Тренерки - код 652 - 4 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38883-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 4033 - сиво
  Јакна - код 4033 - сиво
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 611 - жолта
  Фустан - код 611 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 912 - окер
  Блуза - код 912 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 956 - окер
  Фустан - код 956 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Јакна - код 761 - борда
  Јакна - код 761 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 4093 - окер
  Фустан - код 4093 - окер
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 7. Фустан - код 1105 - виолетова
  Фустан - код 1105 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Дуксер - код 5017 - окер
  Дуксер - код 5017 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 831 - црвена
  Блуза - код 831 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Кардиган - код 0305 - тиркизна
  Кардиган - код 0305 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71