Тренерки - код 676 - 1 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
43-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Блуза - код 6343 - 3 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 5377 - 3 - пудра
  Блуза - код 5377 - 3 - пудра
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Код B107 - небесно сина
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 4535 - циклама
  Фустан - код 4535 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Комплет - код 2609 - 2
  Комплет - код 2609 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 2074 - пудра
  Фустан - код 2074 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71