Тренерки - код 676 - 2 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2115
  Спортски комплет - код 2115
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Тениска в бяло с черен надпис в предната част - код 918
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Тениска в бяло с принт "COCO madame" - код 3576 - бяло
  Маица - код 3576 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Боди - код 11757 - црвена
  Боди - код 11757 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Блуза - код 1316 - бело
  Блуза - код 1316 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамски клин в черно с кант - код 8058
  Хеланки - код 8058 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 3095 - бело
  Блуза - код 3095 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Панталони - код 4464 - капучино
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 4006
  Тренерки - код 4006
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71