Тренерки - код 678 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1249-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в черно с надпис - код 11793
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамска тениска в бяло с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Тренерки-долен дел - код 1406 - 1 - црна
  Тренерки-долен дел - код 1406 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Боди - код 3313 - 1 - бело
  Боди - код 3313 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 2625 - сиво
  Тренерки - код 2625 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски топ рипс в черно - код 5215
  Топ - код 5215 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Комплет - код 45288 - пудра
  Комплет - код 45288 - пудра
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Къс топ в черно с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Код B291 - виолетова
  Код B291 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71