-47%

Тренерки - код 678 - 1 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38021
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 11987
  Тренерки - код 11987
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тренерки - код 8177
  Тренерки - код 8177
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0177 - небесно сина
  Блуза - код 0177 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 1095 - окер
  Топ - код 1095 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 8871
  Фустан - код 8871
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 8865 - 3
  Блуза - код 8865 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамски топ потник с атрактивни метални презрамки в цвят циклама - код 5502
  Маица - код 5502 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 4
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 12000 - црна
  Фустан - код 12000 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 2664 - 1 - црна
  Комплет - код 2664 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в бяло - код 8316
  Топ - код 8316 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Дамска тениска в червено с принт - код 3592
  Маица - код 3592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71