Тренерки - код 678 - 2 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1250-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кокетна плисирана пола в тъмносиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1316 - бело
  Блуза - код 1316 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Дамска тениска с ефектен гръб в жълто - код 4515
  Маица - код 4515 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Тренерки - код 21666 - 1 - небесно сина
  Тренерки - код 21666 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Фустан - код 1257 - црвена
  Фустан - код 1257 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Кошула - код 5633 - 2 - црвена
  Кошула - код 5633 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 3748
  Блуза - код 3748
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 1560 - розова
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 6442 - 1 - борда
  Фустан - код 6442 - 1 - борда
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71