Тренерки - код 678 - 3 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
18-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Фустан - код 1579 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамско боди с къдрички в черно - код 3670
  Боди - код 3670 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Дамска тениска с къдрички в бяло с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 2 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 2594 - 4
  Фустан - код 2594 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код B442 - бело
  Код B442 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 1733 - зелена
  Фустан - код 1733 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски топ потник рипс в бяло - код 2876
  Топ - код 2876 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Комплет - код 5268 - кремова
  Комплет - код 5268 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71