Тренерки - код 678 -3 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37495-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3456 - пудра
  Фустан - код 3456 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1543 - црвена
  Фустан - код 1543 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4078
  Маица - код 4078 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Топ - код 2509 - бело
  Топ - код 2509 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 2447 - 3 - бело
  Маица - код 2447 - 3 - бело
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Фустан - код 6331 - црна
  Фустан - код 6331 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71