-47%

Тренерки - код 701 - 5 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1277
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1236 - светло сина
  Тренерки - код 1236 - светло сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска тениска в бяло с надпис - код 5398 - лице
  Маица - код 5398 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тренерки - код 2288 - 1 - црна
  Тренерки - код 2288 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Код В143 - 3 - шарена
  Код В143 - 3 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 2949 - тиркизна
  Фустан - код 2949 - тиркизна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 10. Код B150
  Код B150
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71