Тренерки - код 769 - 1 - црна

Нема на залиха
SKU
384-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 3399 - виолетова
  Кардиган - код 3399 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Код W130 - црна
  Код W130 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Код CK3315 - кремова
  Код CK3315 - кремова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 4. Кардиган - код 2278 - кафеава
  Кардиган - код 2278 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Комплет - код 4142 - виолетова
  Комплет - код 4142 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Кардиган - код 7823 - црна
  Кардиган - код 7823 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 696 - црвена
  Фустан - код 696 - црвена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 8. Блуза - код 243 - небесно сина
  Блуза - код 243 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Кардиган - код 6850 - виолетова
  Кардиган - код 6850 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 5454 - 3 - шарена
  Фустан - код 5454 - 3 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71