Тренерки - код 769 - 2 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
390-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3000 - зелена
  Фустан - код 3000 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 3456 - пудра
  Фустан - код 3456 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1822 - 1 - црна
  Фустан - код 1822 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Боди - код 11562 - сиво
  Боди - код 11562 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комплет - код 45288 - кремова
  Комплет - код 45288 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Изчистен дамски топ в черно - код 11551
  Топ - код Код 11551 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Код H - 9029 - 5 - шарена
  Код H - 9029 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код В143 - 3 - шарена
  Код В143 - 3 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Блуза - код 4474 - розова
  Блуза - код 4474 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71