-38%

Туника - код 175 - сиво

Нема на залиха
SKU
356926
-38%
Special Price MKD 927,71 Regular Price MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 20 % Ликра - 10 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи