-50%

Туника - код 361 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38453
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортна дамска туника с качулка в цвят пудра - код 2313
  Туника - код 2313 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Спортна дамска туника с качулка в цвят циклама - код 2313
  Туника - код 2313 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3320 - путер зелена
  Фустан - код 3320 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Тениска в цвят мента с къдрички на точки - код 982
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Купачи - код 728 - црна
  Купачи - код 728 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Топ - код 2245
  Топ - код 2245
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска блуза рипс в светлосиньо - код 1645
  Блуза - код 1645 - 1
  Најниско MKD 347,71
 6. Дамска тениска в бяло с анимация - код 11818
  Маица - код 11818 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 3865 - окер
  Фустан - код 3865 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 9899
  Фустан - код 9899
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Елегантен къс гащеризон в черно - код 7121 - лице
  Комбинезон - код 7121 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71