-61%

Туника - код 5559 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338776
-61%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 2313 - црна
  Туника - код 2313 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Туника - код 2943 - црна
  Туника - код 2943 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска туника в черно с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Спортна туника в черно с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код Р72 - 3 - шарена
  Код Р72 - 3 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 7466 - 2 - црвена
  Фустан - код 7466 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Топ - код 7483 - 3 - розова
  Топ - код 7483 - 3 - розова
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Атрактивна дамска блуза рипс с голи рамене в цвят пудра - код 0936 - лице
  Блуза - код 0936 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Топ - код 3169 - бело
  Топ - код 3169 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Атрактивен топ рипс в бяло - код 10100
  Топ - код 10100 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 9. Комплет - код 11974 - црна
  Комплет - код 11974 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Топ - код 1396 - кремова
  Топ - код 1396 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71