-67%

Туника - код 9463 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339016
-67%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска туника в черно с надпис - код 5118
  Туника - код 5118 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Свободна туника с дълъг ръкав в черно - код 1157
  Туника - код 1157 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Блуза - код 0628 - 4 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Къс дамски топ в цвят пудра - код 2910
  Топ - код 2910 - пудра
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Код JW6489 - портокалова
  Код JW6489 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Спортски комплет - код 1761 - црна
  Спортски комплет - код 1761 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комплет - код 6922 - црна
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 3104 - жолта
  Комплет - код 3104 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Маица - код 5579 - црна
  Маица - код 5579 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4460
  Маица - код 4460 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71