Туника - код 997 - 1 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338821-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1188 - кремова
  Фустан - код 1188 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Маица - код 4249 - црна
  Маица - код 4249 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Топ - код 7414
  Топ - код 7414
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамски бански костюм две части в синьо - код 6044
  Купачи - код 6044 - 3 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 2328 - 4
  Топ - код 2328 - 4
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код B574
  Код B574
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Комбинезон - код 8898 - небесно сина
  Комбинезон - код 8898 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комбинезон - код 5622 - жолта
  Комбинезон - код 5622 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71