-39%

Туника - код 997 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338716
-39%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 25 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2601 - 2
  Комплет - код 2601 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска тениска в светлосиньо с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 2794 - розова
  Фустан - код 2794 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Фустан - код 2216 - 3 - бело
  Фустан - код 2216 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в бяло - код 3034
  Топ - код 3034 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 608,71
 8. Туника - код 4972 - циклама
  Туника - код 4972 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71