-62%

Туника - код 183 - шарено - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38224
-62%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р58 - црна
  Код Р58 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Комбинезон - код 2628 - небесно сина
  Комбинезон - код 2628 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Код H9092 - портокалова
  Код H9092 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Код AC-1009 - сиво
  Код AC-1009 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Фустан - код 4488 - виолетова
  Фустан - код 4488 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 3336 - темно сина
  Фустан - код 3336 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 789 - корали
  Фустан - код 789 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 0900 - жолта
  Фустан - код 0900 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Палто - код 814 - црна
  Палто - код 814 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код 10035 - црна
  Код 10035 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71