-30%

Сако - код 531 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
1117
-30%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Сако

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сако - код 5566 - небесно сина
  Сако - код 5566 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Сако - код 1980 - небесно сина
  Сако - код 1980 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Сако - код 815 - небесно сина
  Сако - код 815 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дуксер - код 186 - борда
  Дуксер - код 186 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Палто - код 916 - капучино
  Палто - код 916 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 9994 - борда
  Фустан - код 9994 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Палто - код 6333 - окер
  Палто - код 6333 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Сако - код 1980
  Сако - код 1980
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Код NH2818 - кафеава
  Код NH2818 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код 422 - 5 - црна
  Код 422 - 5 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 557 - виолетова
  Комплет - код 557 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Кратки панталони - код 3634 - сина
  Кратки панталони - код 3634 - сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Кошула - код 5081 - борда
  Кошула - код 5081 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71