-34%

Спортски комплет - код 002 - 1 - црна

На залиха
SKU
43530
-34%
Special Price ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 652 - 4 - црна
  Тренерки - код 652 - 4 - црна
  Најниско ден 1.044,00 Регуларна цена ден 1.624,00
 2. Тренерки - код 760 - црвена
  Тренерки - код 760 - црвена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Тренерки - код 020 - жолта
  Тренерки - код 020 - жолта
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Тренерки - код 323 - црна
  Тренерки - код 323 - црна
  Special Price ден 1.392,00 Регуларна цена ден 2.262,00
 5. Тренерки - код 020 - небесно сина
  Тренерки - код 020 - небесно сина
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 6. Тренерки - код 002 - 4 - црна
  Тренерки - код 002 - 4 - црна
  Special Price ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.682,00
 7. Тренерки - код 874 - 4 - корали
  Тренерки - код 874 - 4 - корали
  Најниско ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.682,00
 8. Тренерки - код 020 - капучино
  Тренерки - код 020 - капучино
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71