Ново -50%

Спортски комплет - код 764 - 1 - шарена

На залиха
SKU
297346
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Стилен дамски гащеризон в жълто - код 720
  Стилен дамски гащеризон в жълто - код 720
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 6599 - 4 - шарена
  Фустан - код 6599 - 4 - шарена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 3. Блуза - код 9867 - путер зелена
  Блуза - код 9867 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 6613 - виолетова
  Блуза - код 6613 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Маица - код 206 - бела
  Маица - код 206 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 674 - црна
  Фустан - код 674 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 6650 - светло сина
  Блуза - код 6650 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Код 10021А - темно сина
  Код 10021А - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Маица - код 3544 - црна
  Маица - код 3544 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Маица - код 504 - циклама
  Маица - код 504 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71