Ново -50%

Спортски комплет - код 764 - 2 - шарена

Нема на залиха
SKU
297361
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6088 - зелена
  Фустан - код 6088 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 696 - виолетова
  Фустан - код 696 - виолетова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 3. Комплет - код 1511 - црвена
  Комплет - код 1511 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фармерки - код 3553 - небесно сина
  Фармерки - код 3553 - небесно сина
  Најниско ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Маица - код 608 - виолетова
  Маица - код 608 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Свободна дълга рокля в цвят горчица - код 719
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 696 - бело
  Фустан - код 696 - бело
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 8. Фустан - код 8810 - ментол
  Фустан - код 8810 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 2079 - виолетова
  Фустан - код 2079 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71