Ново -50%

Спортски комплет - код 764 - 5 - шарена

На залиха
SKU
297421
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 3409 - 2 - црна
  Фармерки - код 3409 - 2 - црна
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Фустан - код 835 - црвена
  Фустан - код 835 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Маица - код 1102
  Маица - код 1102
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 9859 - шарено
  Фустан - код 9859 - шарено
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price ден 377,00 Регуларна цена ден 812,00
 6. Кошула - код 654 - кремова
  Кошула - код 654 - кремова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Кратки панталони - код 3634 - сина
  Кратки панталони - код 3634 - сина
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 5500 - виолетова
  Фустан - код 5500 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 2023 - шарена
  Фустан - код 2023 - шарена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Туника - код 714 - црна
  Туника - код 714 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71