Ново -62%

Спортски комплет - код 764 - 6 - шарена

На залиха
SKU
297466
-62%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код LS576 - портокалова
  Код LS576 - портокалова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Кошула - код 4646 - виолетова
  Кошула - код 4646 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Топ - код 3077 - портокалова
  Топ - код 3077 - портокалова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Комбинезон - код 4406 - розова
  Комбинезон - код 4406 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Тренерки - код 991 - 1 - црна
  Тренерки - код 991 - 1 - црна
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Код 10101А - небесно сина
  Код 10101А - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комплет - код 694 - сиво
  Комплет - код 694 - сиво
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 5452 - розова
  Блуза - код 5452 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 2233 - црна
  Фустан - код 2233 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Маица - код 068 - светло сина
  Маица - код 068 - светло сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71