-31%

Маица - код 781 - бела

Нема на залиха
SKU
165
-31%
Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тениска в бяло с ефектен принт - код 7898 - лице
  Маица - код 7898 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска тениска в бяло с принт - код 6101
  Маица - код 6101 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Къса дамска тениска в бяло - код 2425
  Маица - код 2425 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ рипс в черно - код 1265
  Топ - код 1265 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Код AC-1007 - кафеава
  Код AC-1007 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Комплет - код 2672
  Комплет - код 2672
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8841 - бело
  Фустан - код 8841 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 4521 - темно сина
  Фустан - код 4521 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски комплект къс топ и панталонки в лилаво - код 0851
  Комплет - код 0851 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код B429 - црна
  Код B429 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Код P98 - светло сина
  Код P98 - светло сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Фустан - код 1737 - окер
  Фустан - код 1737 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Код AC-1027 - кафеава
  Код AC-1027 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71