Ново -41%

Топ - код 92096 - бело

На залиха
SKU
370276
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бело

Материјал: Вискоза - 85 % Найлон - 15 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B27 - кафеава
  Код B27 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 2219 - розова
  Блуза - код 2219 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 4747 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4747 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Кардиган - код 9596 - виолетова
  Кардиган - код 9596 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комбинезон - код 0013 - црна
  Комбинезон - код 0013 - црна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Кардиган - код 6878 - окер
  Кардиган - код 6878 - окер
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Кардиган - код 6878 - пудра
  Кардиган - код 6878 - пудра
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Дуксер - код 186 - сиво
  Дуксер - код 186 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Блуза - код 9291 - сиво
  Блуза - код 9291 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Јакна - код 215 - 7 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 7 - небесно сина
  ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00