Ново -41%

Топ - код 92096 - црна

На залиха
SKU
370261
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 85 % Найлон - 15 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5696 - окер
  Фустан - код 5696 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 8810 - темно сина
  Фустан - код 8810 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Фустан - код 958 - кафеава
  Фустан - код 958 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 1059 - ментол
  Блуза - код 1059 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 2255 - пудра
  Фустан - код 2255 - пудра
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Кошула - код 892 - бело
  Кошула - код 892 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 662 - тиркизна
  Комплет - код 662 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 241
  Блуза - код 241
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Комбинезон - код 612 - розова
  Комбинезон - код 612 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71