Ново -41%

Топ - код 92096 - капучино

На залиха
SKU
370246
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Вискоза - 85 % Найлон - 15 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 883 - бело
  Фустан - код 883 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кардиган - код 0372 - розова
  Кардиган - код 0372 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 8485 - зелена
  Фустан - код 8485 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 5. Комплет - код 642 - бело
  Комплет - код 642 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Блуза - код 919 - црвена
  Блуза - код 919 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 336 - небесно сина
  Фустан - код 336 - небесно сина
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 8. Сако - код 4141 - црвена
  Сако - код 4141 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 9. Комбинезон - код 2080 - окер
  Комбинезон - код 2080 - окер
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Код B27 - темно сина
  Код B27 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71