Ново -66%

Топ - код 158 - тиркизна

Нема на залиха
SKU
292696
-66%
Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5544 - небесно сина
  Фустан - код 5544 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Код OY1210 - црвена
  Код OY1210 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Маица - код 3597 - бело
  Маица - код 3597 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Код HS11008 - црна
  Код HS11008 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Топ - код 4042 - жолта
  Топ - код 4042 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Фустан - код 5520
  Фустан - код 5520
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Фустан - код 2079 - окер
  Фустан - код 2079 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 701 - небесно сина
  Фустан - код 701 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Комбинезон - код 4430 - светло сина
  Комбинезон - код 4430 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 3148 - зелена
  Фустан - код 3148 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71