-44%

Топ - код 3035 - праска

Нема на залиха
SKU
250351
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Праска

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 933 - бела
  Маица - код 933 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Маица - код 684 - бело
  Маица - код 684 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Топ - код 7828 - светло сина
  Топ - код 7828 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Топ - код 4022 - темно сина
  Топ - код 4022 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 5. Топ - код 167 - сиво
  Топ - код 167 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Топ - код 661 - светло сина
  Топ - код 661 - светло сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 7. Топ - код 606 - сина
  Топ - код 606 - сина
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 8. Маица - код 589 - 1 - бела
  Маица - код 589 - 1 - бела
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Маица - код 964 - 1 - црна
  Маица - код 964 - 1 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Маица - код 177 - црвена
  Маица - код 177 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71